Vízia

#MySlovensko predstavuje modernú formu politickej strany. Je prvý politický startup, ktorý sa zameriava na získanie pozornosti a podpory širokej verejnosti naprieč všetkými generáciami a hodnotovými preferenciami každého občana. #MySlovensko – ste teda vy, celé Slovensko.

💬 Pre nás je dôležité, čo si myslíte o našej krajine. My dôverujeme ľuďom aj firmám. Veríme v riešenia, ktoré princíp dôvery zohľadňujú.

#MySlovensko spája, nerozdeľuje. Buduje vzájomnú dôveru ľudí medzi sebou, a preto ide riešiť aj oblasti, od ktorých ostatní dávajú ruky preč. MySlovensko skladá puzzle riešenia kritických otázok a oblastí života v krajine.

person image
person image
person image
person image
person image
person image

Našim cieľom je priviesť krajinu na cestu rozvoja a prosperity. Prestaviť a vyupratovať ju, zmodernizovať, urobiť ju viac sociálnejšou a právne spravodlivejšou. Urobiť ju takou, kde sa nám bude dobre a dôstojne žiť. Potlačiť nenávist medzi luďmi, nastavit prostredie, kde si každý z nás povie, je mi tu dobre. Prostredie kde naše deti budú chciet zostat žit.

Pred každými voľbami deklarujú politické strany záujem o voličov rôznymi sľubmi, ktoré po voľbách zapadnú prachom. Hladina sa uzavrie a volič je zaujímavý znovu až o 4 roky. Názory voličov zostávajú nevypočuté.

Medzi politikmi a občanmi vyrástol vysoký múr. Nikto nedôveruje nikomu, ľudia vysielajú svoje požiadavky, ale prijímač politikov je pokazený, preto vôľu občanov nedokážu reálne pretaviť do života. Skončime s tým. #MySlovensko ponúka riešenie spojenia všetkých ľudí do jedného silného hlasu občanov.

MySlovensko Vám naviac umožňuje vyjadrovať Váš názor o najdôležitejších otázkach spoločnosti. Je pre nás dôležité, aby bol vypočutý a zohľadnený aj po voľbách.

A koľko hlasov treba na naše vypočutie? Ideálne tisíckrát viac, ako je bežný prieskum verejnej mienky s tisíc respondentmi. Cieľ je preto milión podporovateľov. Milión je každý tretí občan z posledných volieb. My nerobíme dohody s politikmi. #MySlovensko robíme zmluvu s vami, občanmi. Zahlasuj o bodoch nášho programu.

To nie je o #MySlovensko ale o nás. Sme jedno národné spoločenstvo a spolu rozhodujeme o osude a budúcnosti našej krajiny.

Dlhodobo si volíme ľudí, ktorí nemajú kompetenciu. Problém však nie je so zmenou ich správania potom, ako sa dostanú do parlamentu. To, čo im chýbalo už v momente voľby, sa nedá získať vstupenkou do parlamentu. Nie je možné očakávať iný výsledok, ak prístup a ľudia zostávajú rovnaký. Zmena marketingu a pekné reči nestačia. Ak chceme INÝ VÝSLEDOK, NEMÔŽEME NEÍSŤ K VOĽBÁM, NEMÔŽEME ANI VOLIŤ známu 150 -tku. VOĽME víziu, kompetenciu, ľudí so schopnosťami to spraviť, to znamená voľme nový tím.

Správne je, aby sme sa v budúcnosti dostali k výberu voľby spomedzi 2-3 silných strán, ale tie súčasné to nebudú.

Ak nechceme hlavu schovávať pod perinu, začnime prosím chcieť urobiť zmenu, kompletnú zmenu. Navoľme si prosím víziu, kompetenciu, ľudí schopných urobiť radikálnu zmenu v spoločnosti. Dajme tomu šancu.

Toto je zmluva s vami, občanmi. Nástroj, ktorý už nebudú môcť politici ignorovať.

aplikacia